sobota 10. dubna 2021 Darja

Vyhledávání

Nalezené články: "koldům"

DRBNA HISTORIČKA: Funkcionalismus v Českých Budějovicích

Víte, kdy se v architektuře začal používat termín funkcionalismus? A kdy se začal objevovat ve městě? Právě na to se podíval v dalším díle Drbny historičky Jan Schinko.

POLITICKÁ KORIDA: Bourat nebo opravovat? Jaký názor mají budějčtí zastupitelé?

Odstranění modrých přístřešků z Pražské třídy vyvolalo mezi lidmi velké množství sporů. Mělo se loubí opravit? Mělo se zbourat? Bylo hodnotnou památkou nebo ostudou? Jaký názor mají na tuto problematiku bourání nebo rekonstrukce budějčtí...

DRBNA HISTORIČKA: Stará pošta

Dnešní díl Drbny historičky věnoval Jan Schinko staré poště, která původně stála na náměstí. Věděli jste, že zde byly také čtyři benzinové pumpy? A co nahradilo poštu po jejím přestěhování na Senovážné náměstí? To vše se dozvíte v dnešním dílu.

Perla opět otevře své dveře návštěvníkům

Koldům na Pražské třídě bude opět zpřístupněn veřejnosti. Místo, kde bývalo kino Vesmír nebo kavárna Perla, budou moci lidé navštívit už podruhé. Tentokrát od 30. června do 2. července vždy v odpoledních hodinách.

Perla se otevře veřejnosti, lidé navštíví uzavřené prostory

Koldům na Pražské třídě se otevře pro veřejnost. Místo, kde bývalo kino Vesmír nebo kavárna Perla, budou moci lidé navštívit od 5. listopadu do 7. listopadu v odpoledních hodinách.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "koldům"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "koldům"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.