pátek 15. listopadu 2019 Leopold

Vyhledávání

Nalezené články: "postroj"

Lay je na závodech nervózní a všechno prožívá. Odměnou jí byl samotný běh, říká Eliška Brabcová

Eliška Brabcová se agility věnuje už dvanáct let. Sportuje se svojí fenkou Border kolie Lay. Před několika týdny společně absolvovaly mistrovství světa ve finském Turku, odkud si celý jejich tým přivezl celkové čtvrté místo. Jak dlouho se na závody...

ZÁPESNÍK #9: Vzteklý pes napadal bezbranné turisty

Je tady devátý díl Zápesníku. Dnes se budeme věnovat nepříjemné situaci, kterou Kambodža o jednom víkendu způsobila na českým Mont Blancu.

Je libo originální design obojku, postroje a vodítka pro hafana? Přání splní Airo

Co člověku i pejskovi na očích vidí, splní Airo.  To je firma, která je zkušeným mazákem ve výrobě a v prodeji obojků, postrojů, vodítek a podobných potřeb pro čtyřnohé štěkající mazlíčky. Vždyť na trhu je už dlouhých sedm let.

Hasiči-lezci zachraňují z komínů, lanovek, kanálů i dolů

Hasič je připravený zvládnout jakoukoli situaci. Hasič je proškolený, co všechno se může stát a jak má být na to připraven. Hasič je procvičený, aby si uměl ve složité situaci poradit a aby ji zvládnul. Proto každý hasič HZS ČR prochází základním...

Zámek Český Krumlov disponuje novou prohlídkovou trasou - knížecí Konírnou

Unikátní kolekci zápřahových postrojů a historických dopravních prostředků dochovaných ve schwarzenberských sbírkách mohou od začátku července obdivovat návštěvníci českokrumlovského zámku. Nová expozice byla otevřena na pátém nádvoří.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "postroj"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "postroj"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.