sobota 7. prosince 2019 Ambrož

Vyhledávání

Nalezené články: "skrýš"

Klíč schovaný v květináči usnadnil zloději práci, z bytu ukradl čtrnáct tisíc korun

Policisté z Blatné řeší případ vloupání. Ten je podle jejich vyjádření přímo učebnicový. Zloděj měl k lupu totiž velmi snadnou cestu a to proto, že použil klíče, které místo toho, aby je majitelé měli u sebe, nechali je na "tajných" místech.

KULTURNÍ TIPY: Majáles roztančí střechu Metropolu

Bohatou hudební nabídku nejen v rámci Majálesu zažijete v první půlce týdne: Jordan Prince, The Steepwater Band, Náruč Aster, Farewell Dear Ghost, Sasha Boole, The Drain nebo Caesarovy kanady.

Karel Roden o Budějcích: Jsem tady pořád doma

Karel Roden získal v sobotu večer Českého lva za hlavní roli ve filmu Masaryk. V létě loňského roku navštivil Budějce, místo, kde se čtyřiapadesátiletý herec narodil. Co tehdy milovník jazzu prozradil?

Karel Roden o Budějcích: Jsem tady pořád doma

Český herec a milovník jazzu Karel Roden se o víkendu přijel již tradičně podívat do Budějc na Jihočeský jazzový festival. V závěru akce se ukázal na pódiu a diváky pozval k sobě do Skrýšova na devátý jazzový večer, který se uskuteční 10. září. Pak...

Osobní věci dostane okradená žena zpátky

čtvrtek, 27. března 2014, 22:00Blogy

Osobní věci dostane okradená žena zpátky

Osobní doklady, průkaz studenta, potvrzení o absolvování potápěčského kurzu v Egyptě... To všechno se jménem Budějčandy H. H., narozené v roce 1988, našly v těchto dnech děti uvnitř batohu v bunkru v lese poblíž budějcké čtvrti Nemanice. Znáte...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "skrýš"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "skrýš"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.