středa 27. května 2020 Valdemar

Vyhledávání

Nalezené články: "vážná nehoda"

Při vážné dopravní nehodě se těžce zranil motorkář, na místo letěl vrtulník

Policisté z Českého Krumlova včera vyjížděli k vážné dopravní nehodě motorkáře, který narazil do pracovního stroje. Třiadvacetiletý muž zůstal ležet s těžkým zraněním na silnici. Do nemocnice ho transportoval záchranářský vrtulník.

U Písku srazilo ráno auto chodce. Ten v nemocnici zemřel

Vážná nehoda z nedělního rána má tragické následky. Chodec, kterého srazilo auto na silnici mezi Pískem a Táborem, večer svým zraněním v nemocnici podlehl. Informoval o tom policejní mluvčí Jiří Matzner.

Řidič vážně zranil svého spolujezdce, kriminalisté ho trestně stíhají

Kriminalisté z Písku začali trestně stíhat pětadvacetiletého muže, který při dopravní nehodě vážně zranil svého spolujezdce. Mladý řidič jel rychleji než měl a vyjel mimo silnici, kde se auto opakovaně přetočilo přes střechu. Jeho spolujezdec utrpěl...

Střet cyklisty s osobákem si vyžádal těžké zranění. Policisté hledají svědka, který cyklistovi poskytoval první pomoc

Dopravní policisté z Budějc hledají důležitého svědka vážné dopravní nehody. Tím by mohl řidič osobáku, který cyklistovi na místě poskytoval první pomoc. Ke střetu osobáku s cyklistou došlo začátkem listopadu nedaleko obce Hůry.

Vážná nehoda Českobudějovicku si vyžádala mladý život

Při vážné dopravní nehodě, která se stala včera večer u obce Svatý Jan nad Malší, zemřel osmnáctiletý muž. Podle prvotního šetření pravděpodobně jel mladý řidič rychle, nezvládl své auto a přejel do protisměru. Tam bokem narazil do protijedoucího...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "vážná nehoda"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "vážná nehoda"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.