středa 3. června 2020 Tamara

Vyhledávání

Nalezené články: "vozík"

Charlieho chtěli majitelé nechat po nehodě utratit, teď je z něj izraelská celebrita

Charlie měl obrovské štěstí v neštěstí. Když se jeho bývalí majitelé dozvěděli, že po nehodě už jejich pejsek nebude chodit, chtěli ho nechat uspat. Díky Útulku Tibet pro handicapovaná zvířátka ale dostal druhou šanci a stal se kamarádem studentky z...

Globus zahájil prodej jídel přes okénko restaurace

Jíst se musí i v dobách nouzových, proto se Globus České Budějovice rozhodl obnovit denní nabídku teplých jídel i prodej tolik oblíbené sekané v housce. Vše v souladu s vládními nařízeními – prodávají totiž „přes okénko“ restaurace.

Jaro láká cyklisty. Jízda na kole baví i děti

Se začátkem jara se naplno rozjela sezona cyklistů. Právě cyklistika u nás patří k nejoblíbenějším sportům jak mezi dospělými, tak dětmi. Letošní start ovlivnila aktuální krizová opatření nařízená vládou. Milovníci kol za řídítka mohou usednout bez...

V Budějcích se otevřou další sběrné dvory

Po Velikonocích bude v Budějcích obnoven provoz v dalších sběrných dvorech. Magistrát města se na tom dohodl s firmou FCC České Budějovice. Po Švábově Hrádku tak budou lidé moci využít i sběrné dvory v ulicích Dolní a Plynárenská.

DRBNA HISTORIČKA: Na Senovážném se prodávalo také seno a sláma

Tradiční trhy na Piaristickém náměstí přerušil koronavirus, dneska se ale podíváme do historie, jak to s trhy bylo dříve. Kde všude se trhy ve městě konaly? A jaká měly pravidla? I o tom je dnešní díl Drbny historičky.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "vozík"

Tým basketbalu na vozíku Tigers ČB

pátek, 5. října 2018, 01:19

Tým basketbalu na vozíku Tigers ČB
Tým basketbalu na vozíku Tigers ČB

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "vozík"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.