Počasí dnes-1 °C, zítra-3 °C
Sobota 2. prosince 2023  |  Svátek má Blanka
Bez reklam

Policisté pátrají po ženě, která odešla z Domova Libníč

Budějčtí policisté pátrají od včerejšího odpoledne po dvaašedesátileté Věře Skalové, která je klientkou Domova Libníč. Odejít měla během odpoledne a ve čtyři hodiny odjet autobusem směr Budějce.

„Žena byla naposledy spatřena na zastávce ČSAD v 16 hodin a měla odjet směrem do Budějc. Do večera se ale nevrátila a po desáté hodině večer podali zaměstnanci zařízení oznámení na obvodním oddělení Lišov,“ popsal tiskový mluvčí policie Milan Bajcura.

Policisté prověřili místa, kde by mohla žena být, bohužel bez úspěchu. Dvaašedesátiletá žena u sebe nemá doklady, peníze ani mobil. V době odchodu na sobě měla černý svetr, černobílé legíny s květinovým vzorem, na nohách bílé baleríny nebo lehké letní boty (žabky). Je vysoká 165 centimetrů, střední postavy. Má delší šedivé vlnité vlasy sepnuté do drdolu, zelené oči.

„Kdo by měl poznatky k její osobě, ať nás kontaktuje na kterékoli služebně Policie České republiky nebo přímo na lince tísňového volání 158,“ dodal Bajcura

Foto koláž Budějcké Drbny

Štítky pátrání, pohřešování, policie, České Budějovice, Libníč, ČSAD, Policie České republiky, Lišov, domov

Policisté pátrají po ženě, která odešla z Domova Libníč  |  Českobudějovicko  |  Z kraje  |  Budějcká Drbna - zprávy z Českých Budějovic a jižních Čech

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.