neděle 17. listopadu 2019 Mahulena

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Když je spokojená žena, je spokojená celá rodina, říkají Fashionlovers Petra Beerová a Klára Klimentová

Každá žena chce být zdravá, krásná a spokojená. Co by proto měla udělat? I o tom mluvily pořadatelky akce s názvem Beauty Day Petra Beerová a Klára Klimentová.

Co se skrývá pod názvem Fashionlovers?
Maminky na rodičovské dovolené, které mají rády módu, styl  a vizáž. Sledujeme aktuální trendy a naším cílem je poradit všem ženám co a jak správně a stylově zkombinovat. A je pravdou, že spousta dam si s tím neví rady. Proto vznikla akce s názvem Beauty Day. Tak ve zkratce charakterizovat Fashionlovers.

Můžete nám představit akci s názvem Beauty Day?
Je to podvečer určený pro ženy každého věku. Ukazujeme co a jak správně nosit, a to názorně pomocí módní přehlídky. Modelky máme ženy různých věkových kategorií a i různých konfekčních velikostí. Každá dáma si tak najde svůj model, poradíme a pomůžeme oblečení zkombinovat. A lze si ho na místě i zakoupit.

Co je cílem akce?
Obohatit každou ženu o trendy nejenom v módě, ale i v kosmetice a ženském zdraví.

Komu je tato akce určená?
Všem ženám bez mužů a bez dětí. Každá z nás má mít možnost udělat si čas sama pro sebe, zajít si s kamarádkou do kina, do divadla a nebo právě na náš Beauty Day. Dámy na našich akcích hodně diskutují a z našich zkušeností zde vznikají i nová přátelství.

Kdy a kde se koná nejbližší Beauty Day?
Již tento pátek 4.října od 18 hodin se na nás přijďte podívat do restaurace Beseda v Třeboni.

Můžete nám něco říct o programu?
Snažíme se oslovit podnikatelky z daného města v oblasti krásy, zdraví a módy. Například Třeboň v marcipánu a modely na módní přehlídku zapůjčila prodejna Sport’s Fashion Třeboň. Dále se můžete těšit na kadeřníka, vizážistu, čokoládové módní doplňky, zpěvačku Nikolu Votrubovou, křest charitativního kalendáře,  povídání o kosmetice a ženském zdraví a samozřejmě na tombolu. Každá dáma u vstupu dostane zdarma lístek do tomboly,  welcome drink a  vstup na after párty.

Jsou vaše modely dostupné všem ženám?
Na našich akcích se setkáte s cenově dostupným oblečením a kosmetikou.  Naší vizí a posláním je zvednutí sebevědomí každé ženě, v každém věku. Poradíme vám jak najít svůj vlastní osobitý styl a zářit vedle partnera za každé situace. Chceme, aby každá žena se cítila být krásná, okolím byla vnímána za dámu a rozzářila své vnitřní světlo.

Proč nesmím chybět na vaší akci?
O tom vás přesvědčíme už v pátek v Třeboni. Těšíme se na vás.

PR text

Štítky Fashionlovers, kultura, Třeboň, Beauty Day, Petra Beerová, Klára Klimentová

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.