pondělí 18. ledna 2021 Vladislav

Policie řeší rvačku v centru města. Hledá svědky

Českobudějovičtí policisté řeší potyčku ze začátku prosince, ke které došlu v centru města. Pachatelem má být čtyřiačtyřicetiletý muž, který slovně a fyzicky napadl několik lidí. Policisté teď hledají svědky události, kteří by mohli přispět k jejímu vyřešení.

K incidentu mělo dojít na začátku prosince na náměstí Přemysla Otakara II. na zahrádce restaurace Best caffe. Čtyřiačtyřicetiletý muž se měl podle policie dopustit výtržnictví a ublížení na zdraví, když fyzicky a slovně napadl několik lidí.

„Jednoho muže pachatel kopnul kolenem a poté ho pěstí udeřil do hlavy. Dalšího zranil pěstí v oblasti čelisti. Poté vzal stůl a hodil ho směrem k dosud neustanoveným osobám. Celý incident zachytila kamera. Policisté hledají svědky této potyčky, konkrétně osoby, které jsou označeny na fotografiích,“ uvedla policejní mluvčí Štěpánka Schwarzová.

Mělo by jí o tři muže a ženu ve věku 25 až 30 let. První muž má zrzavé vlasy a na sobě měl tmavou bundu, druhý má na hlavě pruhovanou zimní čepici s bambulí a tmavou bundu. Třetí muž byl oblečen do černé péřové bundy, tmavých kalhot a bot. Vlasy má ostříhané na krátko, tmavé barvy. Žena má podle policie tmavě dlouhé vlasy a na sobě měla šedivý kabát.

„Pokud osoby na fotografiích a videu poznáváte nebo jste přímo tomuto incidentu sami přihlíželi, volejte policisty na telefonním čísle 974 226 604 nebo na tísňové lince 158. Za spolupráci děkujeme,“ uzavřela mluvčí.

Hodnocení článku je 38 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto Policie ČR

Štítky krimi, rvačka, policie, České Budějovice

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.