pondělí 26. září 2022 Andrea

Na Hradecku se stala vážná dopravní nehoda. Řidiči obou aut skončili v těžkým zraněním v nemocnici

Jindřichohradečtí policisté vyjížděli včera odpoledne k vážné dopravní nehodě, která se stala za obcí Děbolín. Došlo tam k čelnímu střetu dvou osobáků. Oba řidiči skončili s těžkým zraněním v nemocnici. Případ si převzala kriminálka.

K nehodě došlo včera krátce před třetí hodinou odpoledne za obcí Děbolín. Podle prvotních informací od policie se řidič osobáku plně nevěnoval řízení a vjel do protisměru, kde se čelně srazil s protijedoucím autem.

Oba muži utrpěli těžká zranění. Na místě přistával i vrtulník letecké záchranné služby, který řidiče z nabouraného auta transportoval do nemocnice v Budějcích. Muž, který vjel do protisměru, byl převezen do nemocnice v Hradci.

„Na místo se ihned dostavili jak dopravní policisté z Hradce, tak i kompletní výjezdová skupina služby kriminální policie a vyšetřování. Policejní komisař ještě ten den zahájil úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání těžkého ublížení na zdraví z nedbalosti a případem se bude i nadále zabývat,“ popsala tisková mluvčí policie Hana Millerová

Foto Dominik Svoboda

Štítky nehoda, zranění, policie, Jindřichův Hradec

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.