středa 21. října 2020 Brigita

Podvodník v Táboře okradl další seniorku, vypadal prý jako Švejk

Táborští policisté řeší další případ podvodu. Tentokrát muž „operoval“ na jižním okraji města. Scénář je stejný jako u případu z konce ledna. Na seniorku vyrukoval s historkou, že má za svého syna zaplatit dluh ve výši 10 tisíc korun. Aby seniorku přesvědčil, použil osvědčený trik, kdy předstíral, že s jejím synem právě telefonuje. Seniorka jeho nátlaku podlehla a uvedenou částku mu vyplatila.

Pachatel tentokrát zaútočil v ulici Angela Kančeva na Ústeckém předměstí. Včera kolem jedné hodiny odpolední oslovil na chodbě bytového domu seniorku s legendou, že má za svého syna zaplatit dluh ve výši 10 tisíc korun. Žena mu peníze vyplatila. 

Podvodník vylákal ze seniorky deset tisíc, vymyslel si historku o nezaplacené faktuře

Policisté v Táboře řeší podvod na seniorce, která bydlí na Náchodském sídlišti na severním okraji města Tábora. Přibližně padesátiletý muž si vymyslel legendu o nezaplacené faktuře ze strany jejího syna. Seniorka jeho nátlaku podlehla a vyplatila...

„K popisu pachatele uvedla, že vypadal „jako Švejk“. Tedy menší, zavalitější postavy, kulatého obličeje. Na sobě měl mít šedé montérky s černým pruhem, na hlavě čepici, tzv. rádiovku. V ruce držel blíže neurčené listiny,“ uvedl tiskový mluvčí policie Miroslav Doubek

Policisté teď hledají případné svědky, kteří si muže mohli všimnout. Své poznatky mohou lidé volat na číslo 974 238 700.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo0 čtenářů

Foto pixabay.com

Štítky podvod, Tábor, policie, senior

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.