Motor padl i ve třetím duelu čtvrtfinálové série s Pardubicemi a po sobotním výsledku 2:6 bude v nedělním duelu odvracet konec sezony. Třetí porážce v sérii přihlížel také Ondřej Kachyňa, který odehrál necelých osmnáct minut a přidal dva úspěšné bloky.
Ondro, dnes jste Pardubicím podlehli 2:6. Co rozhodovalo?
Dostali jsme dva góly z toho, že jsme si nerozebrali při backchecku hráče. Byly tam špatné box-outy. Na druhou stranu tam zase bylo málo vstřelených gólů a hodně ztrát na červené čáře ve středním pásmu. Tohle všechno se trestá. Myslím si, že to dneska nebyl vůbec náš zápas a vůbec se nám nedařilo.
V sérii prohráváte 0:3. Co bude důležitého zlepšit do zítřejšího zápasu?
Když to řeknu blbě, tak úplně všechno. Potřebujeme více jezdit, protože dneska nám vůbec nejezdily nohy. Zítra to musí být úplně jiný zápas. Musíme jezdit, srážet se, hrát nepříjemný hokej. Nemůžeme proti Pardubicím hrát hokej na krásu. Tohle je play-off.
Do statistik jste si připsal dva bloky. Je i tohle třeba jeden z aspektů, který bude třeba zlepšit?
Samozřejmě. I v minulých zápasech jsme dostávali, kdy jsme nezablokovali střelu, takže to jsou věci, které nás sráží. Potřebujeme tyhle věci zlepšit, abychom soupeře předčili.
Scénář série je velmi podobný loňským bojům s Třincem. Lze z této zkušenosti načerpat nějakou sílu?
Určitě. Spoustu hráčů tu loni hrálo a víme, co jsme dokázali. Víme, že to ještě není skončená série. Musíme do toho hrábnout a uděláme, co budeme moci.
Chceš nám něco sdělit?Napiš nám