Počasí dnes-5 °C, zítra1 °C
Pondělí 4. prosince 2023  |  Svátek má Barbora
Bez reklam

Českobudějovičtí policisté zadrželi výrobce a dealery pervitinu!

Tvrdý úder zasadili kriminalisté dvěma výrobcům a distributorům drog v Českých Budějovicích. Při opatření zaměřeném na uživatele, výrobce a distributory drog uvízli v síti českobudějovických kriminalistů dva podezřelí muži (32, 29 ). Ti se rozhodli, že si na své živobytí opatří finanční prostředky nelegální cestou.

Oba společně v bytě v Českých Budějovicích neoprávněně od listopadu loňského roku do poloviny března roku letošního vyráběli drogu pervitin. Při domovní prohlídce byly českobudějovickými kriminalisty v bytě zjištěny chemikálie sloužící k nelegální výrobě této drogové látky. V bytě kriminalisté dále objevili v šatní skříni i minipěstírnu marihuany.


Starší z dvojice pachatelů drogu pervitin, v nejméně 40ti zjištěných případech, poskytl dalším osobám. Mladší z pachatelů se téhož nezákonného jednání dopustil nejméně ve 30ti případech. Včasným zákrokem tak kriminalisté oběma podezřelým mužům, vůči kterým již bylo zahájeno trestní stíhání, zabránili v páchání další trestné činnosti.

Za uvedené protiprávní jednání hrozí podezřelým mužům až pětiletý trest odnětí svobody.

autor: PČK JČK

Štítky droga, metamfetamin, České Budějovice

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Českobudějovičtí policisté zadrželi výrobce a dealery pervitinu!  |  Zprávy  |  Budějcká Drbna - zprávy z Českých Budějovic a jižních Čech

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.