Cizinec nezvládl u Loučovic jízdu a naboural do stromu. Nadýchal přes dvě promile

Osmatřicetiletý řidič nezvládl ve středu ráno ukočírovat své vozidlo a na silnici mezi Loučovicemi a Vyšším Brodem skončil ve stromu. Policisté po příjezdu zjistili požití alkoholu a muži zadrželi řidičský průkaz.

Nehoda se stala krátce po půl sedmé ráno na silnici II/163. V mírné levotočivé zatáčce vjel řidič se svým vozidlem tovární značky Volkswagen vpravo mimo pozemní komunikaci, kde havaroval do stromu,“ uvedl mluvčí jihočeské policie Milan Bajcura. „Po příjezdu dopravních policistů bylo zjištěno, že z dechu řidiče je cítit alkohol. Proto policisté muže vyzvali k provedení testu na zjištění alkoholu v dechu, který vykázal hodnotu 2,1 promile.

Policisté muži na místě zabavili řidičský průkaz a dále zahájili úkony trestního řízení ve věci přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky.

Chceš nám něco sdělit?Napiš nám

Napiš do redakce

Pošli nám tip na článek, reakci na daný článek nebo jakoukoliv zpětnou vazbu.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Štítky nehoda, policie, alkohol, strom, Loučovice, Vyšší Brod, Volkswagen

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.