sobota 24. října 2020 Nina

Rekonstrukce Lidické jde do druhé etapy, na řidiče čeká uzavírka

, aktualizováno 31. srpna 2019, 10:00

Lidická třída jde do druhé etapy rekonstrukce. Řidiči budou muset počítat s omezením. Úplné omezení pro řidiče bude platit každý víkend od 31. srpna do konce září. Jednat se bude o pět kompletních uzavírek. V platnosti bude objízdná trasa, která je stanovena přes Litvínovice. Trasa pro MHD a pravidelné autobusové linky zůstává stejná.

„Úplná uzavírka platí pro hlavní silnici na Lidické třídě v úseku konec náměstí Bratří Čapků – cca 70 metrů za ulicí Hrnčířská směr Včelná v rámci stavby ,,Rekonstrukce Lidická třída - etapa 2, část 1“,“ uvedla tisková mluvčí města Jitka Welzová.

Objízdná trasa je stanovena po hlavní silnici I/3. Řidiči jedoucí od centra Českých Budějovic a od Dlouhé louky budou směrováni na silnici I/36, po které pojedou přes obec Litvínovice a Planá až na mimoúrovňovou křižovatku se sjezdem na Boršov nad Vltavou a Včelnou. Stejná objízdná trasa platí i pro opačný směr.

„Po dobu provádění stavebních prací od konce úseku (ze směru od Včelné) po křižovatku s ulicí Hrnčířská, bude provoz veden po polovinách vozovky. Řízen bude kyvadlově přechodným semaforem. Po dokončení prací bude provoz veden obousměrně,“ dodala Welzová

Foto Jan Luxík

Štítky Lidická třída, rekonstrukce, řidiči, doprava, omezení

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.