středa 29. ledna 2020 Zdislava

Páteční pokračování Gangster Trippin v Café Klubu Slavie bude oslavou narozenin HellSmitha

Krásný páteční den přímo pobízí k párty s přáteli! Ideální kombinace to může být s totálně našlapaným mejdanem v pátek v Café Klubu Slavie! Párty bude v rytmu drumandbassu v rámci největšího tanečního projektu široko daleko - Gangster Trippin.

 

Na večer je připravená scéna jak bejk! To chceš vidět a slyšet!

Zveřejnil(a) Gangster Trippin dne 18. březen 2016

 

Páteční díl tohoto nekončícího kolotoče bude ale speciální! Zakladatel a promotér celého Gangster Trippin DJ HellSmith slaví kulaté 30. narozeniny, a to přesně v tento den. Oslava i párty bude nabitá energií a kvalitním DJ obsazením! Jako headlinery si HellSmith pozval Deadly Viperz, tentokrát ale doplněné o krasavici MC Katrin! „Spojení skvělých dýdžejů a kvalitního MC je na párty hodně ceněná věc a mejdan pak dostává úplně jiný rozměr!“ říká HellSmith, proč rád doplňuje sety o MC. 

Deadly Viperz asi není třeba představovat. Dvojice DJ’s Akira a Anakin jsou již inventářem české drumandbassové scény. Hráli snad na všech velkých akcích, které existují a dělali support těm největším jménům na celém světě. Akira třeba jezdí pravidelně hrát do Dubaje na lodě a je jako DJ hodně ceněný. Posluchači a tanečníci se mohou těšit na geniální selekci těchto dvou mástrů za mixem a hlavně obrovskou energii z jejich hraní! 

Pátek bude speciální i v tom, že je připravena velká videomappingová scéna a projekce. VJ Pindour si připravil specialitu a projekce bude navázána i na to, co hraje z repráků. „Naprogramoval jsem si na to speciální věc, snímám zvuk přes zvukařský pult a podle toho se pohybuje celá scéna, je to super,“ říká VJ Pindour.

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.