pátek 6. prosince 2019 Mikuláš

VIDEO: Anděl Páně 2 má první trailer

Oblíbená pohádka pod taktovkou režiséra Jiřího Stracha - Anděl Páně - tentokrát s pořadovým číslem dva, má svůj první trailer. Režisér jej představil na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech. Pohádku točili filmaři v druhé polovině února letošního roku i v Českém Krumlově.

„Volba na toto město padla především proto, že nabízí velmi krásné, skutečně pohádkové exteriéry. Navíc se produkce setkala se vstřícným přístupem ze strany vedení města v čele s panem starostou. Velmi si vážíme výborných podmínek, které nám byly v Krumlově vytvořeny,“ uvedla toho času za filmaře Uljana Donátová. 

V pokračování jedné z nejoblíbenějších českých pohádek se do hlavní role anděla Petronela vrátí Ivan Trojan, chybět nebudou ale také Klára Issová nebo Jiří Dvořák. Příběh „dvojky“ v únoru Donátová Budějcké Drbně rovněž nastínila. „Anděl Petronel a čert Uriáš se vydávají na Zemi najít zatoulané jablko ze stromu Poznání. Prožijí přitom řadu dobrodružných i napínavých situací, seznamují se s holčičkou Anežkou a její maminkou Magdalenou a utkají se s podvodníky i lakomcem Košťálem a díky svému dobrodružství mezi lidmi, se do Nebe vracejí obohaceni o poznání síly lásky a přátelství.“ 

Na trailer pohádky Anděl Páně 2, jejíž první díl skončil v naší anketě o nejkrásnější vánoční pohádku na konci uplynulého roku na třetím místě, se můžete podívat na následujícím videu.

Foto Česká televize

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.