pondělí 1. června 2020 Laura

Předkapela AC/DC, čeští Doctor Victor míří do Budějc. V sobotu to tahle partička rozjede v River Music Clubu

Rocková kapela Doctor Victor loni uvedla na pražském koncertě hardrockové mohykány AC/DC a nyní vystoupí v Českých Budějovicích . V sobotu 25. února v River Music Clubu.

Sobotní večer uvede místní funk-rocková kapela Strong Coffee, v druhé části večera pak rozproudí atmosféru Doctor Victor se svojí výjimečnou show, která vychází z debutového alba „1ST Prescription“. Album bylo vydáno v březnu loňského roku a jeho součástí je skladba Beautiful Age, která se v roce 2015 umístila v Top 70 rock songs v UO soutěži v USA.

„Vystupovat budeme společně se Strong coffe, které znám osobně a jsou nejvíc nejlepší kluci. Jelikož bydlím kousek od Budějovic, tak doufám, že uvidím známé tváře, které přijdou na rock"n"roll,"  je natěšený na sobotní večer baskytarista kapely Doctor Victor Jan Heřman. Dalšími členy kapely jsou zpěvák a kytarista Vojtěch Bureš a za bicími Jan Kapíšek. Doctor Victor to v River Music Clubu rozjede ve 20:00 hodin. https://www.facebook.com/events/1835997366623981/

Kapela Dotor Victor  se dostala do povědomí v roce 2013 díky výhře v Hard Rock Rising v rámci České republiky, v následujícím roce pak získala druhé místo v celosvětovém finále soutěže Global Battle of Bands v Thajsku. Od té doby měla možnost vystupovat jako předkapela Lucie nebo už zmiňovaných AC/DC. https://doctor-victor.com/press

Jen v loňském roce odehrála kapela více než třicet koncertů po celé republice. V letošním roce stejně energicky navazuje a chystá se předvést svoji nevšední show v rámci dalších koncertů," uvedla Kristýna Kynclová z týmu kapely Doctor Victor.

Autoři | Foto archiv kapely

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.