čtvrtek 9. července 2020 Drahoslava

SOUTĚŽ: Sucháč Fest v Kaplici nabídne Monkey Business či Děda Mládek Illegal Band

Monkey Business jsou headlinerem letošního Sucháč Festu, který se uskuteční poslední červnový den v kaplickém městském parku. Kromě zmíněných hvězd se fanoušci mohou těšit na kapely Děda Mládek Illegal Band, Tabasco, D.O.R.A. a Pekař.

„Loni jsme pořádali první ročník této akce, ale v malinkém a s místními kapelami před kulturním domem. Letos jsme Sucháč fest pojali ve větším. V městském parku postavíme pořádnou stage a na pódiu se vystřídá celkem šest kapel,“ říká vedoucí kaplického kulturního a informačního centra Stanislav Trs.

Podle jeho slov budou na místě i rozmanité atrakce. „Například rodeo býk, lidský stolní fotbal a jiné. Určitě nezapomínáme ani na naše nejmenší, takže děti se mohou těšit třeba na skákací hrady a podobné záležitosti pro dovádění.“

Moderátorem akce bude Milan Džuba. Vstupné v předprodeji je 200 korun, na místě bude 250 korun. Jeden z vás mohou na akci vyrazit zdarma! 

Soutěž o vstupenky na Sucháč Fest (30. června - 17:00)

Díky soutěži s Budějckou Drbnou může jeden čtenář/čtenářka vyhrát dvě vstupenky na Sucháč Fest v Kaplici. K účasti stačí prostřednictvím formuláře do pondělí 26. června do 10. hodiny zodpovědět následující otázku a pak už jen čekat na slosování. 

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.   

Soutěž skončila!

Monkey Busineness spolupracovali s legendárním zpěvákem Glennem Hughesem. Správně byla odpověď B. Dvě vstupenky na Sucháč Fest vyhrála Jana Škorničková. Blahopřejeme!

Autoři | Foto Matěj Třasák

Štítky Monkey Business, Sucháč Fest, Kaplice, kapela

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.