pátek 28. února 2020 Lumír

SOUTĚŽ: Echt pivo, fest hudba – to bude letošní Pardál Fest

Skvěle ošetřené pivo, populární kapely a kvalitní doprovodný program – to vše přinese třetí ročník Pardál Festu. Rockeři z české a slovenské scény rozezvučí své nabroušené kytary v sobotu 23. září na českobudějovickém výstavišti v pavilonu T. Brány areálu se otevřou ve 13:00.

„Pardál Fest je největší letošní rockovou akcí v kraji. Pozvali jsme populární kapely z České republiky a Slovenska, jejichž hudba se aktuálně hraje v rádiích,“ říká Zdeněk Filip, organizátor festivalu a brand manažer značky Pardál z Budějovického Budvaru. Na scéně se postupně představí osm kapel: The Snuff, Zoči Voči, Trautenberk, Tlustá Berta, Debill Heads, Rybičky 48, Arakain a Dymytry.

Zábavu doplní doprovodný program se soutěžemi o vyladěné výhry od značky Pardál. Na místě bude zajištěno občerstvení, dokonale ošetřené čepované pivo a nealkoholické nápoje. Celý areál je zastřešen. Více informací je na webových stránkách Pardál Festu nebo na Facebooku

Vstupenky je už nyní možné zakoupit v předprodeji na níže uvedených místech: 

  • Music center – náměstí Přemysla Otakara II., Krajinská 36/2, České Budějovice.

Online vstupenky jsou rovněž k dispozici na webu Pardál Festu nebo na portálu Ticketpro.

Cena vstupenek je 300 korun v předprodeji a 400 korun na místě akce. Vstupenky je také možné získat zdarma – stačí se zúčastnit některé ze soutěží na facebookové stránce Pardálu nebo nebo na webu Budějcké Drbny.

Mediálními partnery festivalu jsou Rock Rádio a Budějcká Drbna.

Soutěž o vstupenky na Pardál fest (23. září – 13:00)

Tři čtenáři Budějcké Drbny mohou vyhrát po dvou vstupenkách na letošní Pardál Fest. Stačí pouze prostřednictvím formuláře do čtvrteční 20. hodin zodpovědět následující soutěžní otázku a čekat na slosování.

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.   

Soutěž skončila!

Správná odpověď byla za B. Pardál fest se uskuteční v pavilonu T. Po dvou vstupenkách vyhráli Šárka Hlaváčková, Petr Pitelka a Zuzana Říhová. Gratulujeme!

Tisková zpráva

Štítky Pardál fest, pivo, festival, hudba

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.