čtvrtek 4. června 2020 Dalibor

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Projeďte se ve vozech od Citroënu při roadshow v Táboře a v Českých Budějovicích

Nasednout na zkoušku do vymazleného auta a hodit starosti za hlavu můžete na roadshow Citroën Experiecence už v úterý 3. října v Táboře u Tesca a ve čtvrtek 5. října v Českých Budějovicích, také u Tesca.

Luxusní vozy si objednejte na testovací jízdu a vezměte s sebou i celou rodinu, pro kterou bude připraveno občerstvení, soutěže a bohatý doprovodný program.

Při roadshow v Táboře i v Českých Budějovicích si zájemci budou moci vyzkoušet horkou novinku i další oblíbené vozy od Citroënu.

Milovníci aut si otestují letos nový vůz Citroën C3 s integrovanou kamerou ConnectedCAM a prvky Advanced Comfort, a také nepřehlédnutelný model C4 Cactus s ochrannými prvky Airbump. K otestování bude i osvědčené MPV C4 Picasso včetně sedmimístné verze Grand C4 Picasso. Pokud podnikáte v oblasti taxislužby, přepravy VIP osob nebo provozujete kyvadlovou dopravu oceníte velkoprostorový Citroën SpaceTourer ve verzi Business Lounge. Nebudou však chybět ani populární zavedené modely jako je rodinný vůz Berlingo Multispace a C-Elysée.

Více informací k akci se dozvíte na stránkách Citroën Experience. Stačí si rezervovat testovací jízdu a můžete vyrazit. Na roadshow k Tescu v Táboře v úterý 3. října od 10 do 18 hodin. Ve stejném čase pak ve čtvrtek 5. října k Tescu v Českých Budějovicích.

PR text

Štítky Citroën, roadshow, testovací jízda, program

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.