čtvrtek 21. listopadu 2019 Albert

Botox odstartují turné v rodných Budějcích

Pop-rocková kapela Botox zpěváků Honzy Kopečného a Petra Ryšavého dnes odstartuje podzimní celorepublikové turné k debutové desce Dvě tváře. Jako první cílovou destinaci si kluci z Botoxu vybrali České Budějovice, odkud pochází čtyři z pěti členů kapely.

„V okolí Budějc jsme párkrát hráli, ale ještě nikdy jsme tu neměli samostatný koncert. Jsme moc rádi, že právě tady zahájíme tour. Všechno je jednou poprvé a tady je prvenství hned několik,“ uvedl Honza Kopečný.

Kapela Botox za rok a půl existence představila na celé řadě hudebních festivalů a městských slavnostech (Benátská s Impulsem, Meziploty, Majáles). Letos v lednu během prvního samostatného koncertu vyprodala pražský Lucerna Music Bar a za účasti řady známých hostů pokřtila debutové EP. K němu v červnu následovala první autorská deska Dvě tváře, kterou Botox pokřtili YouTube streamem z pražského Hard Rock Café. Kmotry desky byli známé osobnosti jako Lucie Borhyová, Patricie Solaříková, Sagvan Tofi a další.

K debutové desce natočila v srpnu kapela klip k singlu Teď už to víš, duetu s mladou talentovanou zpěvačkou Nelly Řehořovou. Režie klipu se ujal francouzský režisér  Juan David Salazar. Nelly je zároveň hostem Botoxu na podzimním celorepublikovém klubovém turné, které skončí 22. ledna opět v Lucerna Music Baru.

Mezi nejznámější hity kapely patří skladby Pop-popelář a Stalker, které zařadila do playlistu i některá česká radia a videoklipy k nim se na sociálních sítích těší velké sledovanosti.

Tisková zpráva

Štítky Botox, vystoupení, České Budějovice

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.