středa 23. června 2021 Zdeňka

Do Budějc zamíří FuckUp Night s charitativním podtextem

PR článek

Druhý týden Andělských akcí pomalu začíná a vy se můžete vrátit do tanečních, poslechnout si poutavé vyprávění plavby z Antarktidy do Arktidy nebo si vyzkoušet speciální hospodský kvíz. Do Budějc zavítá i FuckUp Night, která s sebou přiveze velmi silné obsazení.

Taneční kroky se snadno zapomínají a všichni se někdy můžeme ocitnout v situaci, kdy prostě musíme jít tančit, ale nemůžeme si vzpomenout na jediný taneční krok. Andělské akce proto připravily kurz, díky kterému se to už nikdy nemůže stát. V přátelské a pohodové atmosféře se protančíte od latinskoamerických tanců až po tance karibské. A rozhodně to bude zábava. Kurzy probíhají 11., 18. a 25. listopadu v Besedě.

Další cestovatelská přednáška vezme návštěvníky na plavbu z Antarktidy do Arktidy. V letošním roce totiž první česká loď v historii proplula Severozápadní průplav. Expediční plavba z New Yorku přes Kanadu a Grónsko až k Aljašce trvala rok a půl a jedná se o světový unikát. Přednášku si můžete poslechnout již 12. listopadu v Žižkárně.

Pro milovníky hospodských kvízů jsme připravili specialitu. Málokdo v dnešní době nezná Dominica Toretta a z osudu Briana O'Connera jsou fanoušci špatní ještě dnes. Tématem padesáti záludných otázek proto bude Rychle a zběsile. Do 14. listopadu máte možnost si pustit všechny díly a poté v Music Clubu Rockle ukázat své znalosti.

Do Budějc zavítá FuckUp Night, která se ukáže 15. listopadu v Cinestar v Igy. Jedná se o sérii setkání, během kterých známé osobnosti mluví nikoli o svých úspěších, ale naopak o věcech, co se zrovna dvakrát nepovedly. Za doprovodu Patrika Procházky promluví o svých selháních Tomáš Třeštík, Martin Šonka, Dominik Vu, Pavel Podruh a Barbora Povišerová. Lístky na akci si můžete koupit již nyní zde.

„Odstartovali jsme také online aukci letu s jedním z nejlepších akrobatických pilotů v Čechách, Martinem Šonkou. Aukce se můžete zúčastnit již nyní na našich stránkách,“ doplňuje Jiří Krčmář, organizátor Andělských akcí.

Veškeré vstupné z Andělských akcí bude předáno Autis Centru v Českých Budějovicích. Akce probíhají až do 9. prosince a můžete se těšit ještě na spoustu zábavy. Veškeré informace naleznete na webových stránkách www.andelskaakce.cz.

Foto Joerg Mitter / Red Bull Content Pool

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Štítky České Budějovice, Andělská aukce, charita, Andělské akce

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.