pondělí 27. ledna 2020 Ingrid

SOUTĚŽ: Metropol uvede divadelní představení Nalevo od výtahu

Už ve středu uvede českobudějovický Metropol divadelní komedii "Nalevo od výtahu". Ta byla předlohou legendární francouzské komedie s Pierrem Richardem. V hlavní roli se představí například Roman Vojtek, dále hrají Lenka Zbranková nebo Vilém Udatný.

Stačí jedny zabouchnuté dveře, žárlivý milenec a Yan má zase spoustu problémů. Kdo je Yan? Tichý, klidný, plachý a spořádaný muž, výtvarník, kterého má konečně po celých měsících tajného zbožňování navštívit vdaná Florence. Decentní setkání se však v důsledku náhod a nedorozumění, vznikajících kvůli chorobně žárlivému sousedovi a jeho mladičké manželce, mění ve sled absurdních situací. Vstupenky zakoupíte v předprodeji Metropolu či on-line na metropolcb.cz.

Soutěž o vstupenky na divadelní představení (20. listopadu, DK Metropol)

Díky soutěži s Budějckou Drbnou mohou dva čtenáři vyhrát vstupenky na divadelní představení. Stačí jen do úterní 10 hodiny správně odpovědět na soutěžní otázku a čekat na slosování.

Soutěž skončila! Vstupenky na zítřejší představení vyhrává Ivana Velická a Petra Dvořáková! Gratulujeme!

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo0 čtenářů

Autoři | Foto metropolocb.cz

Štítky Metropol, soutěž, představení, České Budějovice

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.