středa 27. května 2020 Valdemar

Výstaviště ruší Slavnosti piva. Živitelka se zatím stále připravuje

Budějcké výstaviště letos kvůli koronaviru ruší veřejnou část Slavností piva a Den dětí s Armádou České republiky. Zároveň se hledá nový termín pro odbornou degustační soutěž Pivo České republiky 2020. Další akce a výstavy se zatím připravují podle standardního harmonogramu.

„Vzhledem k aktuální situaci se společnost rozhodla květnový Den dětí s Armádou České republiky zrušit. Další ročník proběhne až v roce 2021,“ uvedla v tiskové zprávě mluvčí výstaviště Michaela Čeňková.

Zrušen bude také hudební open-air pivní festival, který se koná v rámci Slavností piva. Proběhnout měl 5. a 6. června. „Pro odbornou degustační soutěž Pivo České republiky 2020 se nyní hledá náhradní termín,  jednou z možností je uspořádat ji na podzim jako součást výstavy Gastroprodukt," uvedla Čeňková.

Země živitelka se zatím stále připravuje

Kvůli koronaviru už zrušilo výstaviště několik dalších akcí. Největší z nich je květnový veletrh Hobby. Zrušené jsou i červnová výstava Dobrodružství s technikou. Na červen 2021 je přeložená motorkářská akce Indian Riders Fest, na niž se do konce února registrovalo téměř 800 motocyklistů a účastníků z 26 zemí. Zrušený je i 48. ročník Rallye Český Krumlov, plánovaný na 22. a 23. květen.

Další akce a výstavy se ale zatím připravují podle standardního harmonogramu, a to platí i v případě mezinárodního agrosalonu Země živitelka. „V případě jakýkoliv změn a dalších opatření ze strany vlády, budeme adekvátně upravovat harmonogram plánovaných akcí,“ doplnila mluvčí.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo1 čtenářů

Foto Výstaviště České Budějovice

Štítky výstaviště, České Budějovice, Slavnosti piva, Země živitelka

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.