neděle 25. září 2022 Zlata

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Českobudějovická Žizkárna opět ožije hudbou

PR článek

Také letos se v areálu bývalých kasáren Žižkárna uskuteční několik skvělých koncertů. V neděli 14. srpna se mohou návštěvníci těšit na vystoupení skupiny Tros Discotequos, kterou tvoří trio Vojta Dyk, Jakub Prachař a Jan Maxian.

Pánové mají v repertoáru národní písně i hity ze zahraničí, které odehrají v ucelené show, do které neváhají zapojit také publikum. V průběhu večera si sami diváci mohou určit a rozhodnout, jaké písně zazní.

O týden později, v sobotu 20. srpna, převezme hudební štafetu legendární Pražský výběr, který vystoupí v původním složení v čele s Michaelem Kocábem, Michalem Pavlíčkem, Vilémem Čokem, Klaudiem Kryšpínem, Jiřím Hrubešem a již stálým hostem DJ Roxtarem. Zazní průřez skladeb z alb Straka v hrsti, Výběr a Běr, a také skladby v novějších úpravách.

Vstupenky na oba koncerty je možné zakoupit v předprodejní siti ticketlive.cz a v Music centru na Náměstí Přemysla Otakara II.. Koncerty přináší agentura Funtastic Agency ve spolupráci se spolkem Žižkárna z.s..

I v dalších týdnech se budou mít návštěvníci v Žižkárně na co těšit. Dvakrát týdně zde budou probíhat hudební večery s živou hudbou a nebo DJs. „Na přelom měsíce srpna a září připravujeme pravidelné otevření Žižkárny na páteční a sobotní večery. Naši návštěvníci se mohou těšit na nabídku oblíbených drinků, a také na možnost opéct si na našem ohništi buřty. To vše bude probíhat za hudebního doprovodu, ať již půjde o živá vystoupení interpretů - místních kapel, zpěváků, zpěvaček, nebo o hudební produkci DJs. Sledujte naše sociální sítě a dozvíte se více o programu,“ doplnil Jan Mádl za Žižkárnu.

Hodnocení článku je 70 %. Ohodnoť článek i Ty!

Štítky Žižkárna, kultura, program, Tros Discotequos, Vojta Dyk, Jakub Prachař, Jan Maxian

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.