Počasí dnes8 °C, zítra7 °C
Čtvrtek 18. dubna 2024  |  Svátek má Valérie
Bez reklam

KULTURNÍ TIPY: Budějce zvou na trhy i blešák

Pivovarský festival, živá hudba, velikonoční jarmark nebo třeba sport. Nadcházející víkend nabízí řadu různých kulturních akcí. Na kterou z nich vyrazíte v průběhu prodlouženého víkendu vy?

Pátek 22. března 

Pivovarský ples v Metropolu

Českobudějovický Metropol již dnes hostí 1. Pivovarský ples. „Společně se všemi českobudějovickými pivovary jsme pro vás připravili ples, na kterém nesmí chybět žádný milovník společenské zábavy, tance a piva! Budete moci ochutnat 14 druhů piv od sedmi budějckých pivovarů. O taneční a hudební zážitek se postará Metroklub Big Band, Bon Jovi Tribute Prague se zpěvákem Petrem Poláčkem a v komorním sále českobudějovická kapela Rodinný klenoty s rockovými hity od 70. let po současnost,“ zvou pořadatelé na akci, která začíná v 19:30 hodin.

Sobota 23. března

Sobotní trh hostí Včelná

Od 8:00 do 12:00 hodin mohou zájemci navštívit Včelnou u Českých Budějovic, kde se koná tradiční trh. Uskuteční se u volejbalového hřiště 

Neděle 24. března

Staročeské Velikonoce v centru města

Už v 9:00 hodin startuje v Českých Budějovicích Staročeský velikonoční řemeslný jarmark. Uskuteční se na Piaristickém náměstí, v Panské a Hroznově ulici.

Akce potrvá do 17:00 hodin a nabídne řemeslné výrobky, kraslice, pomlázky a další produkty. 

Nedělní rugby

V neděli od 13:00 hodin začíná rugbyový zápas mládeže U14 ve Sportovním areálu Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích. 

„Přijďte podpořit naše mladé rugbysty, kteří hrají ve společenství AMMOR KRARARUBU (Kralupy, Rakovník, Rumburk, Budějovice) a utkají se proti týmu RC Tatra Smíchov B,“ vzkazují pořadatelé. Vstupné je dobrovolné. 

Výměník zve na blešák

Výměník1 v českobudějovické ulici J. Opletala hostí v neděli blešák. Akce začíná ve 13:00 hodin. „Jarní průvan ve skříni, v domácnosti, na zahradě. Dovolí-li nám to počasí, budeme venku. V opačném případě se schováme do našich prostor Výměník1 na adrese J. Opletala 842,“ informují pořadatelé akce. 

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto pixabay.com

Štítky kultura, české budějovice, program, velikonoce

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

KULTURNÍ TIPY: Budějce zvou na trhy i blešák  |  Kultura  |  Zprávy  |  Budějcká Drbna - zprávy z Českých Budějovic a jižních Čech

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.