čtvrtek 4. června 2020 Dalibor

Robert Bosch pořádá pro boschské město open air koncert

Výrobní závod Robert Bosch, který ve svém areálu v Kněžských Dvorech vyrábí komponenty do osobních i nákladních automobilů, připravil obyvatelům Českých Budějovic hezký předprázdninový a městu přímo narozeninový dárek v podobě open air koncertu na českobudějovickém náměstí. Akce pod širým nebem, která se koná v sobotu 20. června, je součástí oslav 750. výročí založení města a zváno je nejen více než 3000 zaměstnanců závodu, ale i všichni „budějčáci“ a samozřejmě i turisté, kteří tento den do našeho města zavítají v rámci svých toulek jižními Čechami.

Boschské odpoledne začíná úderem 15. hodiny programem pro děti - najdete zde stan s animátory, skákací hrady, nafukovací bludiště, a v souladu s oblastí podnikání pořádající společnosti nesmí chybět ani ochutnávka zábavy ze světa automobilů - nafukovací aréna s motokárami, trenažer formule 1 a pit-stop simulátor. I dospělé jistě bude zajímat expozice týmu KM Racing, kteří předvedou kamion, motocykl a servisní kamion, s kterým jezdí slavný Dakar. V průběhu odpoledne budou diváky bavit i klaun Hugo se svou Klauniádou, Magda Reifová přiveze Kouzelnou školku a zábavné odpoledne pak zakončí a hudební atmosféru naladí muzikálové pásmo s Romanem Vojtkem.

V 17:30 poté vypukne koncertní část, během níž postupně vystoupí zpěvačka Anna K., rocková kapela Gasolines a populární česká kapela Divokej Bill. Že kapelu Gasolines neznáte? Nevadí, věříme, že tuto boschskou specialitu dovezenou přímo ze Stuttgartu rádi poznáte, jedná se totiž o kapelu sestávající se ze zaměstnanců německé centrály koncernu Bosch.

Přijdete se podívat? :-)

 

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.