středa 8. července 2020 Nora

Alou do Krytu! Blíží se pořádný hudební nálet

Ze starého protiatomového krytu v Českých Budějovicích se stal kreativní prostor, kam nepronikne signál diverzních vysílačů a kultura tu přežije i apokalypsu. Již tento pátek 7. listopadu od sedmi hodin večer pokračuje proces jeho zpřístupnění veřejnosti.

Hned na začátku akce se můžeš přihlásit na free DJ workshop s Dominikem Beets, nebo si dopřeješ chillout s podkladem liquid dnb, případně s přáteli otestuješ paletový nábytek.

Dlouho tě ale nenecháme jen tak posedávat a pošleme na tebe Sukulent sound, což je uskupení kombinující dj set a živý jam kapely v žánru chilloutu, hiphopu, jazzu a worldmusic.

Po půlnoci se zdi Krytu pokusí povalit vlny z gramofonů mohykána české elektronické scény Philipa TBC a párty bude gradovat.

Beaty začnou získávat drsnější kalibr a otěže převezme Dominik Beets, který je vycházející hvězdou budějcké scény. Nejednu house párty už dotáhl až do svítání.

Akce díky výbornému odhlučnění Krytu skončí až ráno a nezbude než se těšit na příště, kdy se otevře další podlaží Krytu, tentokrát v jiném žánru.

ČTĚTE TAKÉ: V krytu civilní obrany nalezli zázemí mladí umělci

Napsal David Vlk
Tisková zpráva

Štítky kryt civilní obrany, České Budějovice, Vodní ulice, David Vlk, Zkusebny.com

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.