pondělí 2. srpna 2021 Gustav

Budějce podlehnou rocku a metalu. Dead End je tady!

Čtyři pódia, tři kluby a skoro třicet koncertů. To všechno během jediného večera! Už v pátek ožijí Budějce třetím ročníkem prestižního Dead End Festivalu, který přinese to nejlepší z české klubové scény v žánru od rocku až po metal. Chybět nebudou ani dvě zahraniční kapely. „Bude to úchvatná záležitost!“ hlásí organizátoři.

Obří kulturní akce startuje v 18 hodin koncertem Another Fake Heroes v KD Gerbera, po deseti minutách se rozezvučí také Marty´s Club a Mighty Bar Velbloud. Ve čtvrt na sedm pak ožije i druhé pódium v Gerbeře.

Kdo dorazí na festival dřív, tak si od 17 do 18:10 hodin může koupit pivo za super cenu – desítka bude stát 10 korun, dvanáctka 12 Kč. A to všechno díky pivovaru Budweiser Budvar, který je společně s kapelou Satisfucktion organizátorem Dead Endu.

„Zvu všechny Budějčáky na pravděpodobně největší indoor festival v Čechách. Rozhodli jsme se, že Dead End letos uděláme v opravdu velkém stylu. Kromě Satisfucktion se posluchačům představí třeba Atari Terror, Locomotive, z německých Drážďan přijedou úchvatní Gorilla Monsoon a Beissert. Bude to opravdu stát za to!“ láká na páteční festival Brand manager Budvaru Aleš Eder.

Vstupenky stojí v předprodeji 250 korun, na místě pořídíte lupen, se kterým máte otevřené dveře do všech klubů, o padesát ´kaček´ dráž. „Budeme se snažit dát jak fanouškům, tak i kapelám maximálně profesionální servis. Nikde nebudou fronty, když se napíše, že koncert začne ve čtvrt na devět, tak opravdu začne ve čtvrt na devět, navíc bude připraven ten nejlepší zvuk a nejlepší světla. Kromě toho dostanou všechny kapely požadovaný honorář,“ řekl Aleš Eder.„Jednak děláme radost lidem, protože taková akce není v Čechách úplně běžná, natož pak v Budějcích, na druhé straně říkáme kapelám, že i tady se to dá udělat sakramentsky dobře. Důkazem je, že se nám po každém ročníku hlásí desítky skupin, že si tady chtějí zahrát, a od fanoušků chodí stovky děkovných dopisů. Obsah mnoha z nich vůbec není publikovatelný,“ smál se Eder.

Další informace si můžete přečíst na oficiálním webu festivalu www.deadend.cz.

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Hawky

Hernajs....to je výzva!!!!

čtvrtek, 24. listopadu 2011, 12:46

Bezedný Frank

Rovnou z práce na akci :-) Od 17 do 18:10 hodin je pivko za pár kaček a to : Desítka za deset a dvanáctka za dvanáct :-) to abych těch dvanáctek vypil za tu dobu deset :-)

čtvrtek, 24. listopadu 2011, 12:40

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.