sobota 4. července 2020 Prokop

Magická show Radka Bakaláře zvedla divadelní scénu DK Metropol z křesel

Živé vystoupení Radka Bakaláře, Revolution Of Magic LIVE, které proběhlo ve čtvrtek 26. února v divadelním sále DK Metropol, slibovalo hodně. Jak velký je o akci zájem ukázaly rychle mizící lístky. Vyplatila se tedy jejich koupě? Každou korunou!

Během dvouhodinové show spojil známý budějcký kouzelník prvky tance, magie a iluze. Na pomoc si přizval jak své kamarády z tančeního uskupení BUDSIDE, tak také kouzelníka Martina Čejku či rapera Paulieho Garanda, se kterým dělal jeden z dílů Revolution Of Magic. Sečteno podtrženo, diváci viděli během dvou hodin vystoupení, kde se tančilo, zpívalo, rapovalo, kouzlilo a hlavně, kde nebyla ani jedna chvilka nudná a slepá.

Po celé show čekala na „Bakyho“ sladká odměna v podobě standing ovation, neboli potlesku vestoje, čímž dal celý sál jasně najevo, že tohle byla opravdová bomba. A jak se na akci zpětně díval její hlavní aktér, kouzelník Radek Bakalář?

„Jsem se show spokojený hrozně moc! Trošku jsem měl strach a obavy, jak vše dopadne, i když jsem podvědomě tušil a doufal, že nakonec standing ovation dostanu a uvidím, že se lidé celý večer bavili, smáli a že to mělo smysl. Tuhle reakci nikdy člověk dopředu neví a nedokáže odhadnout, jak budou hosté reagovat. Makal jsem na tom opravdu dlouho, ale Budějčáci byli skvělí a podrželi mě ve všech směrech. Ukázali mi, že v tom chci pokračovat dál, a i když to na konci show vypadalo jako konec, je to vlastně úplný začátek.“

Přestože si Budějcká Drbna celé vystoupení náramně užila, je tu jedna věc, kterou Radkovi vytýká. Jde o délku akce. Dvě hodiny prostě byly málo! 

Revolution Of Magic LIVE Radka Bakaláře

neděle, 1. března 2015, 11:17

Revolution Of Magic LIVE Radka Bakaláře
Revolution Of Magic LIVE Radka Bakaláře

Autoři

Štítky Revolution Of Magic, Radek Bakalář, kouzelník, Paulie Garand, Martin Čejka, Budside, vystoupení, show

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.