pondělí 17. února 2020 Miloslava

Na Sokoláku létalo frisbee, Piarisťák patřil studentům

První máj je lásky čas a každý si ho v úterý 1. května využíval po svém. Budějická Drbna se toulala městem, a co jí padlo do oka, to fotila.

Na Sokolském ostrově se sportovalo, sedělo a povídalo i dovádělo. Drbna se zrovna naskytla u řádění party poloprofesionálního frisbee týmu 3SB, který se po ukázce zápasu svým osobitým způsobem chladil ve slepém rameni Vltavy.

Při pohledu na pilový povrch vody by tam leckdo nestrčil ani nohu, natož skákal šipku s cílem chytit letící frisbee. Tady ale bylo vidět, že využití umělohmotného létajícího talíře je hodně variabilní.

Slunce pomalu zapadalo, teplý větřík hýčkal zamilované, kteří si přišli poslechnout Jakuba Doubravu a Lukáše Urbance, již vcelku netradičně odříkávali jarní opus lásky a smrti pod obrovskými stromy na Sokolském ostrově.

„Mám hrozně rád beatbox, je to skvělá věc, a tak jsem si přišel poslechnout, co se stane, když se spojí s klasickou poezií. Vcelku zajímavá improvizace,“ smál se student Martin Kroupa.

Budějcká Drbna se taky namanula u studentského jamu na Piaristickém náměstí, kde se chvíli cvičilo, potom následovalo vystoupení obchodní akademie s jejich francouzským šansonem.

Škoda, že zpěvačce nefungoval správně mikrofon, protože její hezký hlas tak nebyl téměř slyšet, ale skupina se tím nenechala nijak rozhodit a tančila vesele dál.

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.