úterý 10. prosince 2019 Julie

Sen fanoušků Krabathoru se plní. Legendární kapela zahraje v nejsilnějším složení ve Slavii

Metalová událost letošního roku se kvapem blíží! Ještě před dvěma lety by málokdo věřil, že bude mít někdy možnost vidět na koncertních prknech tuzemskou legendu Krabathor ve svém nejsilnějším složení. Přesto se tak stalo.

Trojice muzikantů se vloni v létě postavila před mnohatisícový dav na festivalu Brutal Assault a sklidila velký úspěch. Nadšení bylo tak velké, že se Krabathor rozhodl i pro krátké mimořádné turné. A to odstartuje v pondělí 16. března v Budějcích!

„Na základě četných žádostí fanoušků, zejména těch, kteří neměli možnost se zúčastnit festivalu Brutal Assault, jsme se společně rozhodli, že těmto žádostem vyhovíme a na jaře příštího roku přidáme ještě několik klubových koncertů v Čechách a na Slovensku,“ uvedla kapela.

„Abychom to ale nesváděli jenom na vás. Důležitým impulsem pro toto rozhodnutí byl i fakt, že vystoupení na Brutal Assaultu, na které jsme čekali, poněvadž jsme předem neměli tušení, jak vše vzájemně zafunguje, dopadlo skvěle. Naše osobní vztahy jsou v této chvíli opět velmi dobré a my máme chuť se znovu sejít na pódiu.“

Krabathor zažíval největší úspěchy v 90. letech. Společně s polskými Vader byli vůbec první kapelou z bývalého východního bloku, která se dokázala v rámci žánru prosadit i na západě.

Převratným albem bylo Lies, které letos slaví 20 let od vydání. Právě sestava, která je pod touto deskou podepsaná, tedy Christopher, Bruno a Pegas, se v Budějcích představí.

Jako support s nimi zahrají Brutally Deceased a Mortifilia. Jediná jihočeská zastávka krátkého turné se uskuteční v Café Klub Slavie následující pondělí od 19:30.

Štítky Krabathor, Café Klub Slavie, koncert, turné, České Budějovice

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.