sobota 27. listopadu 2021 Xenie

Na Rock Radiu bude léto rockové

PR článek

Zdál se Vám loňský způsob léta poněkud nešťastným? Měli jste málo slušného rocku? Na Rock Radiu to vidí stejně. A tak vyhlásili letošní léto rockové.

Doba open air koncertů je tady. A proto Rock Radio nabídne svým posluchačům exkluzivní možnost nahlédnout do kuchyně těch největších festivalů. Díky rádiu se zadarmo dostanou na nejlepší open air akce v regionu.

Ale pozor! Ne jako běžní diváci, ale ukážou jim celou akci z druhé strany. Vezmou posluchače do zákulisí a zprostředkují jim setkání s jejich oblíbenou kapelou. To vše za asistence slušných rockových holek, které se o výherce postarají se vším všudy. Šéf Rock Radia, Martin Janoušek, dodává: „Chceme našim posluchačům nabídnout něco výjimečného, exkluzivního. Aby měli na co, díky Rock Radiu, vzpomínat“.

Další akcí, na kterou partu z vás dostane Rock Radio zadarmo, bude Footfest. Ten proběhne 18.7. – 20.7. na fotbalovém hřišti v Želči u Tábora. Zahrají na něm například kapely Škwor, Dymytry, Visací Zámek, David Koller nebo Therapy?

Jak na Rock Radiu bývá dobrým zvykem, neobtěžují své posluchače složitými otázkami a hádankami, aby výhru získali. Stačí poslouchat a v pravý čas si do studia zavolat.

Rock Radio – Rock je slušná muzika!

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Štítky Rock Radio, rock, léto, hudba

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.