sobota 6. června 2020 Norbert

Vyhledávání

Nalezené články: "David Koller"

David Koller poprvé zahraje na Holkově. Jako support vystoupí Pokáč

Na jedné straně legenda, která psala dějiny tuzemské hudby, na straně druhé jedinečný písničkář, jenž oslovuje především mladou generaci. Na letní parket v Holkově se v pátek 30. srpna vydají dvě výrazné osobnosti, bez kterých by byla tuzemská...

Na Rock Radiu bude léto rockové

Zdál se Vám loňský způsob léta poněkud nešťastným? Měli jste málo slušného rocku? Na Rock Radiu to vidí stejně. A tak vyhlásili letošní léto rockové.

Chtěl bych být na jihu Čech víc, říká David Koller

Už dnes, v pátek 17. srpna, večer se mohou fanoušci Davida Kollera těšit na koncert, který zahraje v Třeboni v předvečer Rybářských slavností. Jako malou ochutnávku si můžete přečíst krátký rozhovor o jižnách Čecháh, rybaření a koncertování.

David Koller zazpívá v Třeboni pod širým nebem

David Koller s kapelou se chystají na jih Čech. V rámci speciálních letních koncertů přijedou v pátek 17. srpna do Třeboně. Diváci se můžou těšit na průřez tvorbou tohoto známého českého zpěváka. Koncert začíná v 19 hodin.

David Koller nechal budějckému fotografovi opravit objektiv, který mu při koncertu rozbil

Letošní budějcký festival Motorfest se kromě skvělé atmosféry a hudebního programu zapsal do paměti mnoha lidí i kvůli incidentu, jehož videozáznam obletěl internet. Vystupující David Koller neuhlídal své emoce a budějckému fotografovi, který byl na...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "David Koller"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "David Koller"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.