úterý 25. ledna 2022 Miloš

Ve Strakonicích budou přednášet i zdravotníci z amerického Bostonu

V pátek 11. října se v Rytířském sále strakonického hradu uskuteční V. česko-americké neurologicko/internistické sympozium. Organizátory jsou Nemocnice Strakonice ve spolupráci s Lahey Hospital & Medical Center (Boston, USA) a Česká lékařská komora Strakonice.

„Jak je již zvykem, přednášet budou renomovaní odborníci z České republiky i zahraničí. Jejich prezentace budou zaměřeny na aktuální témata. Předešlé ročníky měly velmi vysokou odbornou úroveň a laťku nehodláme snižovat,“ říká předseda představenstva Nemocnice Strakonice Tomáš Fiala.

Na blok přednášek naváže v 19 hodin společenský večer v restauraci Lovecká bašta, kde americká návštěva pozná i místní folklór – o hudební doprovod se postará Strakonická dudácká muzika.

Akce má charakter postgraduálního vzdělávání a bude garantována ČLK (ohodnocena kredity) jako akce kontinuálního vzdělávání - účastníci obdrží certifikát o účasti. Certifikát o účasti obdrží i zástupci nelékařských povolání: všeobecná sestra, ergoterapeut, fyzioterapeut, zdravotnický záchranář, nutriční terapeut, porodní asistentka, radiologický asistent, zdravotnický laborant, zdravotně sociální pracovník a farmaceutický asistent.

Páté česko-americké neurologicko/internistické sympozium ve Strakonicích se uskuteční pod záštitou hejtmanky Jihočeského kraje Mgr. Ivany Stráské.

Tisková zpráva

Štítky nemocnice, Strakonice, kongres, Boston

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.