sobota 4. července 2020 Prokop

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

V červnu zahájí provoz nejmodernější ekologické bezkontaktní myčky aut v Česku

Naprostá novinka v síti mycích center aut – to jsou automyčky AS-SUPERWASH, nejmodernější ekologické bezkontaktní myčky vozů s nadstandardními službami. Prémiová péče pro vaše auto již od poloviny června v Českých Budějovicích.

V Českých Budějovicích, v areálu nákupní zóny v ulici Za Otýlií, v druhé polovině června zahájí provoz první ze čtyř chystaných mycích ekologických center vozů. Zbrusu nová síť automyček vybavená vlastními solárními panely na ohřev vody a úsporu elektrické energie je naprostou novinkou mezi současnými myčkami. „Naší prioritou je vybudovat moderní ekologické mycí centrum s nadstandardními službami," řekla Petra Suchánková, ředitelka rozvoje společnosti Auta Super.

Energetická úspora v porovnání s běžným provozem myček vozidel je minimálně 30 procent, a lze ji ještě navýšit doinstalací dalších solárních panelů. Automyčky poskytnou nejvyšší kvalitu služeb v oblasti péče o vaše auto v České republice. Inovativní technologie v kombinaci se špičkovým výkonem a maximální péči pro váš vůz zaručí naprostý komfort mytí.

Síť mycích center bude vždy zakomponována do větších nákupních retail parku a nabídne nejmodernější techniku od multifunkčních vysavačů s parfemací, suchého čištění či černidel na pneumatiky. V zimním provozu zpříjemní mytí vyhřívané betonové panely pro vyšší komfort i bezpečnost. Automyčku je možné ovládat i ze svého mobilu, a díky bonusovému programu si tak zajistit zvýhodněné ceny.

Ještě v letošním roce zahájí provoz mycí centrum v Unhošti u Kladna a v Ovčárech u Kolína, v následujícím roce bude vybudováno centrum v Praze a dalších lokacích. Zřizovatelem sítě mycích center je společnost Auta Super, prodejce prémiových vozů s desetiletou tradicí.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo43 čtenářů

PR text

Štítky bezkontaktní myčka, automyčka, ekologie, Auta Super

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.