čtvrtek 17. června 2021 Adolf

Soutěže, létání s dronem, opékání buřtů… Den dětí na VŠTE vykouzlí úsměv na tváři

PR článek

V pátek 18. června se bude areálem Vysoké školy technické a ekonomické v Českých Budějovice rozléhat dětský smích. Od 13 hodin se zde uskuteční Den dětí na VŠTE, na který je zvána široká veřejnost. Je jen třeba se předem registrovat.

„Užijme si společně fajn odpoledne, které nám vykouzlí úsměv na tváři. V plánu jsou rozmanité soutěže a také doprovodný program, který slibuje skvělé zážitky. Mluvím třeba o létání s dronem,“ Petr Oros, ředitel vnějších vztahů.

Celkem bude připraveno 13 stanovišť, přičemž na startu děti obdrží hrací kartu. Po splnění úkolu vždy dostanou část tajenky, cílem je vyplnit ji celou.

A jaké soutěže na děti čekají? Například slalom, crossfit, házení, penalty, lanová past, zaječí běh, výroba mýdla či výroba placky. Zkrátka samá zábava… Chybět nebude ani malování na obličej a opékání buřtů.

Vstupné na akci je zdarma. Jak ale bylo uvedeno v úvodu, je nutná registrace, a to pro případ změny programu a kapacity. Registrovat se můžete nejpozději do 17. června do 12 hodin na webu.

Den dětí na VŠTE škola nachystala ve spolupráci se sportovními týmy Black Cats a Black Dogs Budweis a studentskou unií. „Moc se těšíme na pohodovou přátelskou atmosféru a rozzářené dětské obličeje,“ Tereza Mrázková, vedoucí studentské unie.

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Štítky České Budějovice, VŠTE, dětský den

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.