úterý 19. října 2021 Michaela

Kočičí princezna Fantagiro hledá nový domov

Tento týden budeme hledat nový domov pro krásnou kočičí princeznu Fantagiro. Za svůj život si musela projít těžkými zkouškami, ale všechny je překonala a je připravena odjet do domova, kde bude mít milující a zodpovědné páníčky.

„Úžasná princezna Fantagiro představuje emancipovanou ženu, která dokáže vše, pro lásku vybojuje každou bitvu a nebojí se postavit těžkému osudu. Celá naše kočičí Fantagiro, nemohla dostat jiné jméno. Podle vyhublosti, zranění a utrženého ouška prošla mnoha bitvami, ale zvítězila, přežila a dostala se k nám. Fantagiro miluje člověka, mazlení, může se přetrhnout, aby s námi mohla být v kontaktu. Člověku vše odpustila, nenese si v sobě žádné šrámy. Je dokonalou princeznou každým svým kouskem těla i duše,“ popisuje Zdenka Fürst z táborského útulku.

Zdravotní stav

Fantagiro je připravena odjet do nového domova, kastrovaná, kompletně očkovaná, ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům a označená mikročipem.

Jaký hledá domov?

Kočičí přincezna hledá domov plný lásky, porozumění, péče a zodpovědného přístupu. Hodí se do bytu i do domku se zahradou, s budoucím přístupem ven po zabydlení a adaptaci. Je mazlivá a perfektně čistotná. Vztah k jiným kočičkám zdá se dobrý.

Pokud máte o adopci zájem, pošlete na e-mail utulek@tstabor.cz základní informace o vás – nacionále, kontakt, adresu, kde by Fantagiro bydlela, důležité info o své rodině, dětech, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočkami. Na e-mail vám z ůtulku odpoví, zavolají a domluvíte si návštěvu. Případně můžete volat na telefonní číslo 778 465 467.

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto Radek Havlíček, Útulek Tábor

Štítky hledáme páníčka, kočičí okénko, Tábor, útulek

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.