středa 26. února 2020 Dorota

Vyhledávání

Nalezené články: "hledáme páníčka"

HLEDÁME PÁNÍČKA: Hravý kocour Břéťa hledá nový domov

Dnes budeme znovu hledat domov pro svěřence budějckého útulku pro kočky. Břéťa se po dvou měsících vrátil z adopce. Je totiž prý až moc hravý a akční. Najde se někdo, kdo tyto jeho vlastnosti naopak ocení?

HLEDÁME PÁNÍČKA: Krásná Gina hledá nový domov

V dalším dílu seriálu Hledáme páníčka představíme Ginu. Gina byla pořízena jako krásné štěňátko Cane Corso bez průkazu původu. Ale štěňátko náhle vyrostlo a najednou jaksi nebyl čas ani vůle s Ginou pracovat a vychovat ji.

HLEDÁME PÁNÍČKA: Olinka hledá nový domov

Dalším svěřencem útulku Kočky ČB je roční kočička Olinka. Za svůj krátký život si stihla prožít hned několik dramat. Bude proto hledat domov, kde jí všechny tyto strasti vynahradí.

HLEDÁME PÁNÍČKA: Kočičí dáma Sára hledá nový domov

V novém roce budeme opět pomáhat útulkům v jižních Čechách. Pravidelně vám budeme představovat jejich svěřence, kteří hledají nový domov. V dnešním díle představíme kočičku Sáru, která čeká v budějckém depozitu. Je to milá a velmi mazlivá dáma,...

HLEDÁME PÁNÍČKA: Tři mladé kočičí slečny hledají nový domov

V dalším díle naší kočičí inzerce budeme hledat páníčka pro tři kočičí slečny. Už v tak mladém věku za sebou mají hodně trápení, a tak hledají někoho, kdo by jejich kočičí duše znovu napravil. Zaujme vás Olinka, Kočinda nebo Sára?

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "hledáme páníčka"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "hledáme páníčka"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.