úterý 21. září 2021 Matouš

Vyhledávání

Nalezené články: "hledáme páníčka"

Mladá fenka argentinské dogy hledá nový domov. Nechbet miluje mazlení a chce poznávat svět

Nechbet. Mladičká fenečka, které je necelý rok. Pochází stejně jako několik dalších argentinských dog z kauzy týraných psů na Jindřochohradecku. Nyní je připravena vyrazit do nového domova, kde potřebuje hlavně lásku a milující páníčky.

Morgana si pomalu zvyká na nový život. Najde také nové páníčky?

Morgana je odhadem osm let stará dáma, kříženec špicoidního typu, něžná, jemná kráska, která se bojí lidských doteků, prudkých pohybů a spousty dalších věcí, které si jen může člověk představit. Krůček po krůčku otevírá své srdce, jde si pro...

Koťátko z edice Fifty Shades od Grey. Malá Ana hledá nový domov

Tento týden budeme hledat nový domov pro Anu. Koťátko, které může nabídnout spoustu lásky a zábavy. Miluje mazlení a kontakt s člověkem je pro ní nutností. Najde někoho, kdo se jí ujme?

Kočičí princezna Fantagiro hledá nový domov

Tento týden budeme hledat nový domov pro krásnou kočičí princeznu Fantagiro. Za svůj život si musela projít těžkými zkouškami, ale všechny je překonala a je připravena odjet do domova, kde bude mít milující a zodpovědné páníčky.

Amon je srdcař, který miluje lidskou pozornost. Najde nový domov?

Tento týden budeme hledat nový domov pro deset měsíců staré štěně argentinské dogy. Stejně jako Anubis, o kterém už jsme psali, i Amonek pochází od chovatelky z Jindřichohradecka. Je to srdcař, který miluje lidskou pozornost. Miluje mazlení a je...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "hledáme páníčka"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "hledáme páníčka"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.