sobota 24. července 2021 Kristýna

Vyhledávání

Nalezené články: "útulek"

Hledáme domov pro osamělého jezdce Tonta

Nový domov budeme tentokrát hledat pro kočičího svěřence táborského útulku. Tonto, jak ho pojmenovali, je sebevědomý, milý a zvídavý kocourek. Je připraven vyrazit do nového domova, kde se stane miláčkem rodiny.

Bowie miluje pohyb a je rád centrem dění. Najde nové páníčky?

Stejně jako minulý týden i tentokrát pro vás máme jednoho psího svěřence táborského útulku, který je připraven vyrazit do nového domova. Seznamte se s Bowiem, zhruba ročním pejskem, kterému v útulku ze srandy přezdívají „nejchudší pes“.

Hledáme nový domov pro Pancha. V táborském útulku čeká na nového páníčka

Po delší době je tu znovu další díl seriálu Hledáme páníčka, ve kterém ve spolupráci s jihočeskými útulky hledáme nové domovy pro pejsky, kteří v životě zatím moc štěstí neměli. Tentokrát se podíváme na krásného Pancha z táborského útulku.

Bázlivý, citlivý a oddaný Sherlock Holmes z táborské útulku hledá nový domov

Po delší době přinášíme příběh jednoho z pejsků v táborském útulku. Tentokrát jde o dospělého pejska jménem Sherlock Holmes. Podle útulku jde o velmi jemného, hodného a oddaného psa. O jeho historii se bohužel moc neví. Stav při příjmu ale odpovídal...

Šťastný příběh z táborského útulku. Pes Hugo našel po letech nový domov

Ačkoliv se může rok 2020 zdát jakkoli špatným, najde se několik příběhů, které právě v tomto roce našly šťastný konec. Jeden takový se odehrál v táborském útulku pro psy a kočky. Nový domov zde totiž našel pes Hugo, u kterého už téměř nikdo...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "útulek"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "útulek"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.