neděle 28. listopadu 2021 René

Sportujte s těmi nejbližšími. Zažijte dm rodinný běh v Českých Budějovicích

PR článek

Máte rádi pohyb a veselou atmosféru? Hledáte zábavný program pro celou rodinu? Vyrazte v sobotu 23. října do Českých Budějovic, kde se v rámci Mattoni 1/2Maratonu koná od 11:00 dm rodinný běh. Užije si ho každý. Zdatní atleti, začátečníci, senioři i ti nejmenší. Pro každého závodníka je v cíli tříkilometrové tratě připravena medaile, ale o výsledek v tomhle případě nejde. Vyhrají všichni, kteří si odnesou dobrý pocit.

Můžete to hned od začátku napálit, vyrazit po boku svých nejbližších poklusem nebo vzít kočárek a tříkilometrový okruh si vychutnat v procházkovém tempu. Start i cíl je na nádherném Náměstí Přemysla Otakara II., druhém největším čtvercovém náměstí v České republice.

Každý účastník dm rodinného běhu dostane tričko s originálním motivem závodu, vlastní startovní číslo, a v cíli mu na krk pověsí na památku krásnou placku. „Moc mě těší, když vidím rodiče, kteří během našeho nesoutěžního závodu učí děti sportovat a vedou je k pohybu. Co může být lepšího, než stovky spokojených tváří na trati, ze kterých třeba jednou vyrostou běžci startující na našem půlmaratonu,” uvedl za RunCzech pořadatel dm rodinného běhu Igor Murko.

Registrace jsou stále dostupné na www.runczech.com.

Závodníci navíc mají v den závodu MHD zdarma. Jako jízdenka je bráno každé startovní číslo. Po doběhu je samozřejmě připraveno občerstvení. Skvělým zážitkem také bude Marathon Music Festival. A od 13:00 už začíná hlavní závod seriálu RunCzech, Mattoni 1/2Maraton, jehož se účastní čerstvý mistr světa v maratonu neslyšících Michal Stanovský. Tak nezapomeňte fandit.

Soutěž o dm rodinný běh v Českých Budějovicích

Díky soutěži s Budějckou Drbnou mohou dva čtenáři získat registraci na dm rodinný běh. Stačí jen do středy 20. října správně odpovědět na soutěžní otázku a čekat na slosování.

Soutěž skončila! Výherci byli informováni. 

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

Ohodnoť článek

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Štítky Runczech, dm rodinny běh, České Budějovice

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.