Sobota, 3. ledna 2026, 12:11
Proti Mladé Boleslavi otevíral skóre a vstřelil tak branku ve druhém zápase v řadě. Ani jeho příspěvek však nezvrátil třetí prohru Jihočechů v řadě. Nick Olesen zhodnotil zápas proti Bruslařům a zároveň se zamyslel nad příčinou nynější formy.
Nicku, stojíme tu spolu po zápase v Mladé Boleslavi, jaký byl?
Nebyli jsme dostatečně dobří. Prohráli jsme. Odcházím z tohoto zápasu hodně naštvaný.
Dal jste první gól zápasu. Dokážete nějak tu situaci popsat?
Snažil jsem se jít co nejvíc do brankoviště a naštěstí jsem se dostal k dorážce, kterou jsem pak dobře umístil a dal gól.
Ve třetí třetině jste nebyli daleko od vyrovnání. Jak blízko bylo vynutit si prodloužení?
Je důležité říct, že zahazujeme hodně šancí. Musíme se tlačit více do brankoviště, to bylo to, co dle mě chybělo.
Jste stále vysoko v kanadském bodování extraligy. Máte v plánu soustředit se i na tuto soutěž a třeba se snažit i o první místo?
Chci hlavně pomáhat týmu, jak jen to je možné. Teď to tolik týmově nejde, důležitá je týmová hra a až potom můžu řešit kanadské body.
V posledních třech zápasech jste získali jen bod, co za tím stojí?
Není to od nás dostatečně dobré. Máme věci, na kterých musíme zapracovat, aby to bylo lepší.
Příští zápas hrajete doma s Olomoucí, co očekáváte?
Hrajeme s nimi doma. Je to pro nás další příležitost, kde sebrat tři body. Doufáme, že to zvládneme.
Chceš nám něco sdělit?Napiš nám