neděle 27. září 2020 Jonáš

SOUTĚŽ: Performance Power Center slaví první výročí od svého otevření

Za dobu ročního působení v Českých Budějovicích odstartovalo Performance Power Center „malou revoluci“ ve cvičení a pohledu na zdravé stravování. Během jednoho roku se v posilovně stihly zorganizovat tři cross závody (jeden regionální, dva celorepublikové) a také se její majitelé podíleli na největších týmových závodech v České republice v rámci Ultimate Cross League.

V Performance Power Center se uskutečnilo několik vzdělávacích seminářů týkajících se fyzioterapie (Radek Pícha), nových pohledů na zdravé stravování (Vladimír Štindl, Dominik Kodras) a tréninků.

Loňský prosinec proběhl v Performance Power Center první vícedenní tréninkový kemp (PPC Base Camp), během kterého se stihlo několik tréninkových jednotek (cross tréninky, vzpírání, gymnastika, výšlap na Kleť) a vzdělávací seminář (Václav Jach – elite crossfiter, vzpěrač).

Performance Power Center také zahájilo sérii vzdělávacích a tréninkových seminářů, které načala Olga Kalivoda (zaměření na přední dřep), dále si členové posilovny prošli vzperačským a na cross zaměřeným kempem vedeným ostravskými profesionály Václavem Jachem a Adamem Gřundělem, následovala hodně sledovaná návštěva profesionálních kulturistů z Plzně – Filip Grznár, Pavel Beran, Katka Kyptová a na konci června nás poctil svou přítomností spojenou s tréninkovým seminářem i dvojnásobný vítěz Arnold Classic Strongman 2016 (Austrálie, Jižní Afrika) a česká strongman legenda Jiří Tkadlčík. Čtvrtý zářijový den se navíc chystá akce k prvnímu výročí od otevření a hostem bude trenér Jonáš Petřík.

Během roku se u nás vystřídalo přes pět stovek cvičících lidí a několik desítek z nich si splnilo svůj sen o krásné postavě (nabrali svaly, shodili přebytečný tuk, zpevnili postavu) a lepším zdraví, jiní se zase zlepšili ve sportu a posunuli své hranice.

Performance Power Center se také stalo nástrojem pro mnoho sportovních klubů, mezi kterými nechybí ani ČEZ Motor České Budějovice, američtí fotbalisté Budweis Hellboys, jednotlivci z SK Dynamo České Budějovice, profesionální hokejisté (legionáři v Německu, Rusku, Rakousku), profesionální fotbalisté a fotbalové kluby (mládež SK Dynamo, Jiskra Třeboň), ragbisté či nejúspěšnější český motokrosař Martin Michek!

Soutěž o členství

Díky soutěži s Budějckou Drbnou tři čtenáři vyhrát členství (jedno roční, jedno půlroční a jedno čtvrtletní) v Performance Power Center České Budějovice. K účasti stačí prostřednictvím formuláře zodpovědět do čtvrtka 1. září následující otázku a pak už jen čekat na slosování.

Než přistoupíte k vyplňování soutěžních otázek, je první podmínkou účasti v soutěži, stát se fanouškem Performance Power Center. Klikněte na následující „To se mi líbí“.

 

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů.

Správná odpověď byla zákaz navštěvování skupinových lekcí. Roční členství získala Jana Pečmanová, půlroční členství Kateřina Dvořáčková a čtvrtletní členství Martin Harant. Gratulujeme!

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.