úterý 29. září 2020 Michal

SOUTĚŽ: Pošlete nejlepší, nejveselejší nebo nejzajímavější fotku z Gastrofestu a vyhrajte skvělé ceny

PODMÍNKY SOUTĚŽE: Fotka by měla umět přilákat ostatní k návštěvě Gastrofestu. Na fotografii by mělo být veselo, zajímavo a poutavo. Dále budou hodnoceny i fotografie obchodních snah zástupců vystavovatelských firem, nápaditosti expozic či exponátů. Vtipnost reklamy a upoutávek na své služby či zboží. Body dostanou i zajímavá gesta či mimika fotografovaných. Soutěž začne 12. listopadu.

CENY PRO VÍTĚZE:

 1. Catering – pětichodové menu pro vaši oslavu 20 osob (Gastrofest catering)
 • Zvěřinová paštika s kachními játry na brusinkové louži,
 • kapr na šalvěji s tyrolským špekem,
 • flambovaný flank steak s hořčicovým krémem a bramborovými pusinkami,
 • camembert s hroznovým vínem,
 • smetanový banánový dort.
 1. Dvoudenní pobyt v šumavském hotelu Alpská vyhlídka**** se snídaní pro dvě osoby. Luxusní a romantické zázemí pro toulky Šumavou.

 2. Jednodenní pobyt ve znojemském hotelu Lahofer**** se snídaní pro dvě osoby. Cílem krásného výletu na Moravu se pro vás stane Znojmo. Užijte si pohodlí a pohostinnost tohoto hotelu. Nezapomeňte ochutnat skvělá vína vinařství Lahofer.

 3. Jednodenní pobyt v hotelu Hanzel Miroslav se snídaní pro dvě osoby. Ubytujte se přímo ve vinařství a vychutnejte jeho atmosféru plnými doušky. Nerušeně odpočívejte v komfortních pokojích pod stoletým trámovým dřevem z vinařství. Ke sklence vynikajícího vína z produkce to budete mít vždycky blízko.

 4. Večer v restauraci IN LOCO (Clarion Congres Hotel) – voucher v hodnotě 1500 korun. Stylová budějcká pivnice se stane vaším pozorným hostitelem. 

 5. Restaurace Amigos – 2x tacos dle výběru pro dvě osoby. Specialista na mexickou kuchyni. V Amigos to je vždy autentické.

 6. Hodina wellnesu pro dvě osoby v Rekreačním a kongresovém centru Nové Dvory – pivovar Kněžínek – 1. českobudějovický minipivovar.

Podmínkou účasti v soutěži je poskytnutí fotografie, vyplnění jména a kontaktních údajů. Vše bude využito pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

Soutěž s Gastrofestem o ceny v hodnotě 50 000 Kč

Napište první písmeno abecedy.

* Povinné položky.

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.