čtvrtek 27. února 2020 Alexandr

SOUTĚŽ: V Metropolu spatříte nekonečnou Sibiř očima cestovatele Jakuba Vengláře

Poznejte na vlastní kůži zemi, o které se říkalo že tam "zítra znamená včera"... Kuba Venglář tvrdí, že v Rusku zítra může znamenat cokoli. Nečekejte moc romantiky, do téhle země potřebujete odhodlání. Uvidíte nádhernou přírodu, seznámíte se s bizarní realitou, která se nikdy neoprostila od komunistické historie, a vyslechnete zážitky kořeněné pestrou paletou zajímavých lidí.

„Cestování v Rusku může být díky obrovským vzdálenostem a divokým končinám náročné, ale jednak vás Rusové nikdy nenechají ve štychu a hlavně veškeré utrpení cestovatele bývá nakonec vykoupeno nečekaným zážitkem."

Cestovatelskou projekci a stand up „Rusko, léto na Sibiři" můžete navštívit  v pondělí 3. února od 19 hodin na Malé scéně Metropolu. Vstupenky zakoupíte v předprodeji Metropolu nebo on-line.

Soutěž o vstupenky na projekci a stand up „Rusko, léto na Sibiři“ (3. února, 19:00, Malá scéna DK Metropol)

Díky soutěži s Budějckou Drbnou mohou dva čtenáři vyhrát dvě vstupenky na cestovatelskou projekci. Stačí jen do čtvrtka 31. ledna správně odpovědět na soutěžní otázku a čekat na slosování. 

Soutěž skončila! Výherci byli informování emailem.

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo0 čtenářů

Autoři | Foto DK Metropol

Štítky Metropol, soutěž, cestovatelská projekce, kultura

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.