pondělí 18. října 2021 Lukáš

SOUTĚŽ: Metropol uvede divadelní komedii z oblasti trampingu

Češi jsou vášnivými turisty. Baví nás procházky, výlety i delší túry, ale když musíš, tak musíš... Tramping skýtá mnohá dobrodružství, která odhaluje divadelní komedie „Hubte trampy, serou v lese“. Děj hry je o vzpomínkách při hledání krásy přírody, zásadách českého trampingu, romantice ešusů, nekonečné hloubce noční oblohy při nocování daleko od měst, přátelství i láskách. Radostnou pánskou souhru za zvuků kytary a zpěvu Šedého vlka však zneklidňuje přítomnost jediné squaw.

V toulavých botách se představí Lukáš Příkazký, Jiří Štrébl, v alternaci Lenka Zahradnická nebo Dana Marková, David Oupor a Jiří Panzer, režie Jan Frič.

Představení „Hubte trampy, serou v lese“ uvede Metropol ve středu 6. října od 19 hodin v komorním prostředí Malé scény. Vstupenky zakoupíte v předprodeji Metropolu či on-line zde.

Soutěž o vstupenky na představení Hubte trampy, serou v lese (Metropol, 6. října, 19:00)

Díky soutěži s Buděcjkou Drbnou mohou dva čtenáři vyhrát dvě vstupenky na představení Hubnte trampy, serou v lese. Stačí jen do úterý 5. října správně odpovědět na soutěžní otázku a čekat na slosování.

Soutěž skončila! Výherci byli informováni. 

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

Hodnocení článku je 80 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto Archiv Metropolu

Štítky Metropol, kultura, soutěž, komedie, Hubte trampy

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.