pondělí 8. srpna 2022 Soběslav

Zajímavá inspirace, jak pomoci alkoholem zmoženým jedincům.

Slunce pálí a vedrem zmožený jedinec s vypětím všech sil dorazí do nejbližší restaurace na pivko. Jistě všichni dobře víme, co následuje. Několik rychlých kousků, aby nedošlo ke kolapsu z horka a potom se plíživě s přibývajícím pivíčky dostaví stav opilosti. A co potom chudák konzument?

Se zajímavým nápadem přišla jedna restaurace v jižních čechách, odkud nám do redakce díky našemu čtenáři dorazila část jídelního lístku s nadstandardními službami.

A protože nás tento nápad velmi pobavil, tak se o něj s vámi podělíme. Jde o to, že se může stát inspirací pro ostatní majitele různých restauračních zařízeních a podobné služby také zavedou.

Bylo by to rozumné. Už jenom proto, že alkoholem zmožený človíček se opravdu těžko orientuje a stává velmi zranitelným. Když například tráví první noc v kempu v neznámém prostředí a vůbec netuší kudy se vrátit od pípy ke stanu. Určitě by to mnozí přivítali.smiley

A co vy? Máte někde ve své oblíbené hospůdce podobnou taškařici? Neváhejte a pošle nám jí do redakce : redakce@budejckadrbna.cz

 

Autoři

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.