pondělí 17. února 2020 Miloslava

Řidič osobáku srazil cyklistu a ujel. Policisté po něm pátrají

Jindřichohradečtí kriminalisté pátrají po řidiči osobáku, který při předjíždění srazil cyklistu a z místa nehody ujel. Policisté teď po řidiči pátrají a o pomoc žádají i případné svědky události.

K nehodě došlo v neděli 28. července krátce před půl dvanáctou v ulici Na Huti, ve směru od centra Suchdola nad Lužnicí směrem na Klikov. „Neznámý řidič auta zelené barvy, pravděpodobně typu COMBI, při předjíždění před sebou jedoucího cyklisty, v nepřehledné levotočivé zatáčce, nedodržel náležitý odstup a při zařazování se před cyklistu ho ohrozil tím, že pravým zadním obrysem vozidla zachytil o přední kolo jízdního kola, následkem čehož došlo k pádu cyklisty na vozovku,“ uvedla tisková mluvčí Hana Millerová.

Řidič z místa nehody ujel. Kriminalisté po něm teď pátrají. „Pokud jste viděli, jak řidič vozu zachytil jedoucího cyklistu nebo můžete přispět k objasnění příčin a průběhu dopravní nehody, či máte kamerový záznam ze svého vozidla z předmětné události, ozvěte se jindřichohradeckým kriminalistům na tísňovou linku policie  linku 158,“ dodala mluvčí. 

Foto Jan Luxík

Štítky nehoda, pátrání, policie, Jindřichohradecko

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.