sobota 4. července 2020 Prokop

U Munic hořelo auto, zranil se řidič i spolujezdec

Dopravní policisté včera večer zasahovali u dopravní nehody, ke které došlo mezi obcemi Munice a Zliv. Auto tam po nárazu do stromu začalo hořet. Policisté u řidiče, vzhledem k jeho zranění, nemohli provést zkoušku na alkohol. Nařídili proto odběr biologického materiálu, který by měl následně potvrdit, zda byl řidič jakkoli ovlivněn.

U nehody, která se stala včera v devět hodin večer, zasahovali policisté i hasiči. Podle prvotního zjištění nepřizpůsobil devatenáctiletý řidič rychlost jízdy svým schopnostem, vyjel mimo silnici a narazil do vzrostlého stromu.

„Po nárazu se lehce zranil on a jeho spolucestující. Díky pomoci jiných osob se jim podařilo z vozidla dostat ještě před vzplanutím vozidla. Oba si následně do své péče převzali zdravotníci,“ uvedl tiskový mluvčí policie Milan Bajcura, který dodal, že dechová zkouška nemohla být na místě provedena z důvodu zranění. Dopravní policisté proto nařídili odběr biologického materiálu, který by měl následně potvrdit, zda byl řidič jakkoli ovlivněn.

Foto pcr.cz

Štítky nehoda, požár, hasiči, policie, Českobudějovicko

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.