sobota 5. prosince 2020 Jitka

Policie pátrá po třináctileté Vanesse Laciové. Nevrátila se domů od kamarádky

Od včerejšího večera pátrají táborští policisté po třináctileté Vanesse Laciové. Dívka měla odejít večer z domova ke kamarádce s tím, že se do dvou hodin vrátí. Domů už ale nedorazila.

Vanessa Laciová je štíhlé postavy, 165 centimetrů vysoká a má tmavší vlasy na ramena. Na sobě měla mít světle modré rifle s dírou na jednom koleni, černou mikinu a bílé sportovní boty. 

Pohřešovaná měla včera kolem sedmé hodiny večer odejít z domova v Táboře s tím, že jde ke kamarádce. Vrátit se měla do 21 hodin. Doteď se ale neukázala. Mobilní telefon u sebe nemá.

„Policisté začali po dívce ihned pátrat a zjistili, že měla být u své kamarádky až do 22:30 hodin, společně měly jít na zastávku MHD v Havanské ulici v Táboře. Zde se rozešly s tím, že každá pojede k sobě domů," uvedla policejní mluvčí Štěpánka Schwarzová.

Podle policie už byla dívka v minulosti pohřešovaná, tehdy byla vypátrána u své kamarádky. „Pokud máte o pohřešované dívce jakékoliv informace, volejte, prosím, na linku 158 nebo se obraťte na nejbližší policejní služebnu," dodala mluvčí.

Hodnocení článku je 44 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto Koláž Budějcké Drbny a Policie ČR

Štítky krimi, pohřešování, policie, pátrání, Vanessa Laciová

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.